KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 5464827
nr 546 4827
Etsning
Signerad Ferdinand Boberg, vintervy med hus och barn
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 oktober 2008
kl 16:14:43
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr
400 kr
650 kr
600 kr
700 kr
6
800 kr
7
900 kr
900 kr
7
950 kr